close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie

Stowarzyszenia

Od 2013 roku AXPOL Trading jest członkiem Trade Only. Organizacja ta promuje rynek produktów reklamowych a także weryfikuje wiarygodność dostawców.

Od 1998 roku AXPOL Trading jest członkiem PSI (Promotional Product Service Institute). PSI to międzynarodowa organizacja zawodowa zrzeszająca ponad 7000 producentów i dystrybutorów produktów promocyjnych z ponad 80 krajów.

Od 2006 roku AXPOL Trading jest członkiem współzałożycielem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych PIAP – organizacji samorządu gospodarczego branży upominków reklamowych, powołanej na gruzach Polskiej Izby Reklamy w październiku 2006 roku w Warszawie.

Od 2003 roku AXPOL Trading uczestniczy w programie Solidni w biznesie, którego celem jest konsolidacja branży, budowanie partnerskiego wizerunku uczestniczących w nim firm, wyłanianie wiarygodnych klientów oraz wywieranie realnego wpływu na nierzetelne podmioty. 

 

 

Od 2008 roku AXPOL Trading jest partnerem European Sourcing – organizatora targów branżowych oraz właściciela największej europejskiej platformy B2B dedykowanej dla artykułów reklamowych i tekstyliów (ponad 400 dostawców).


Stowarzyszenia
Marki