close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie

Katalog VOYAGER

VOYAGER

Katalog VOYAGER to autorska kolekcja artykułów reklamowych zawierająca ponad 6000 produktów - od ekskluzywnych po idealne na masowe promocje. Asortyment jest często aktualizowany w podążaniu za nowymi trendami w branży. Przy selekcji produktów, zwracamy szczególną uwagę na materiały z jakich zostały wykonane oraz różnorodność, cenę i funkcjonalność.

Produkty promocyjne VOYAGER idealnie nadają się pod personalizację, a dzięki wysokim stanom magazynowym, czas realizacji zamówienia jest bardzo krótki. Spersonalizowane gadżety promocyjne pięknie się prezentują. Dzięki dużej hali znakowania możemy wykonać wiele technik personalizacji oraz dobrać odpowiednią indywidualnie do danego gadżetu.

Katalog VOYAGER każdego roku stanowi źródło inspiracji i profesjonalne narzędzie pracy.

Jeśli chcą Państwo otrzymać katalog VOYAGER, prosimy skontaktować się naszym działem handlowym. Dostępne są również wersje .pdf do pobrania (po zalogowaniu) oraz na stronie https://www.voyager-catalog.com/.

Istnieje możliwość zamówienia katalogu w wybranej lub samodzielnie zaprojektowanej okładce. Zainteresowanych szczegółowymi informacjami prosimy o kontakt katalogi@axpol.com.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą katalogową VOYAGER.


Stowarzyszenia
Marki