close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie

O nas


Firma AXPOL Trading powstała w 1991 r. Podstawowym profilem działalności jest bezpośredni import i dystrybucja towarów, usługi znakowania oraz wielkonakładowa produkcja specjalna na zamówienie.

Siedziba firmy mieści się w Złotnikach k/Poznania i stanowi kompleks, w którego skład wchodzi główny magazyn o powierzchni 8000 m2, biura handlowe oraz nowoczesne centrum znakowania towarów o powierzchni 5000 m2 Dzięki temu utrzymujemy wysokie stany magazynowe i kompleksowo realizujemy zamówienia w bardzo krótkim czasie.

Kontakt do nas znajdziesz tutaj.

Posiadamy także biuro handlowe w Azji, za pośrednictwem którego bezpośrednio kontaktujemy się z wytwórcami na Dalekim Wschodzie i w pełni kontrolujemy proces produkcji. Długoletnia współpraca ze sprawdzonymi przewoźnikami pozwala nam dostarczać zamówione towary szybko i terminowo.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek MOLESKINE, XD Connects, Giving oraz Makito na rynku polskim.

Nasza oferta:

ARTYKUŁY REKLAMOWE
Kompleksowo obsługujemy agencje reklamowe w zakresie reklamy upominkowej. Oferta obejmuje ponad 7000 produktów promocyjnych dostępnych z bieżących stanów magazynowych, w tym reklamowe zabawki pluszowe, luksusowe artykuły skórzane czy outdoorowe produkty reklamowe. Na naszych produktach wykonujemy profesjonalne znakowanie.

więcej >>

 


ZABAWKI PLUSZOWE
Specjalizujemy się w bezpośrednim imporcie i dystrybucji zabawek pluszowych. Swój asortyment dobieramy kierując się przede wszystkim potrzebami naszych klientów. Kolekcję FOFCIO Promo Toys tworzą zabawki wraz z niezbędnymi akcesoriami przeznaczone głównie do celów reklamowych. Produkty dostępne są bezpośrednio ze stanów magazynowych jak i na zamówienie.

więcej >>

 


ZNAKOWANIE
Usługi znakowania na artykułach reklamowych i innych produktach zamówionych. Proponujemy tampodruk, sitodruk, grawerowanie laserem, haft, nadruk full kolor, termonadruk, tłoczenie.

więcej>>

 


PRODUKCJA SPECJALNA
Wielkonakładowe zamówienia specjalne na produkty wykonane według indywidualnych potrzeb. Bezpośrednia współpraca z wytwórcą poprzez nasze biuro handlowe w Chinach to gwarancja konkurencyjnej ceny.

więcej >>

 


 

 

 

 

W ciągu wielu lat z powodzeniem wprowadziliśmy na rynek własne marki, które cieszą się dużym uznaniem wśród naszych odbiorców w kraju i za granicą.

Bierzemy czynny udział w organizacjach branży reklamowej, będąc członkiem najważniejszych polskich i międzynarodowych stowarzyszeń.

Miarą rzetelności naszych działań jako solidnego dostawcy i importera są prestiżowe nagrody i wyróżnienia przyznawane nam od lat przez przedstawicieli branży reklamowej w Polsce.

Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe.

Koszt gospodarowania odpadami


Stowarzyszenia
Marki