close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie

4Unique Production


 

Często dostajesz nietypowe zapytania od firm,

którym zależy na promowaniu się za pomocą gadżetów "szytych na miarę"?

Jeżeli tak, to ta oferta może Cię zainteresować:


 4UNIQUE PRODUCTION

to idealne rozwiązanie gdy produkty katalogowe już nie wystarczają,

a Twoja kampania domaga się pomysłów, które istnieją tylko w Twojej wyobraźni! 

 

Nieustannie rozwijamy sieć naszych sprawdzonych wytwórców na całym świecie, by móc oferować coraz bardziej dogodne terminy realizacji i warunki finansowe.

Globalny zasięg pozwala realizować indywidualne zamówienia specjalne w Polsce, Europie lub w Azji, gdzie dodatkowo na miejscu czuwa nasze biuro zakupów i kontroli jakości.

Upominki reklamowe na zamówienie specjalne to nasz konik od 30 lat.

 Doświadczenie i sprawdzeni dostawcy to dla Ciebie kompleksowa obsługa, doradztwo w zakresie możliwości modyfikacji produktów oraz niezbędnych certyfikatów, a także dogodne warunki płatności i szybka dostawa w wybrane miejsce na świecie.

Teraz możesz zrealizować każdy projekt, zlecając Nam produkcję na indywidualne zamówienie u wytwórców z Azji, Europy czy Polski.

Od puszki poprzez zabawki pluszowe i parasole, aż po power banki i nowinki technologiczne. Spersonalizowane gadżety reklamowe dla firm, takie jak: kosmetyczki, słuchawki, pamięci USB czy artykuły biurowe - wszystko w jednym miejscu, w szerokiej gamie wariantów kolorystycznych i funkcjonalnych.

Nasz doświadczony zespół podejmie się każdego tematu, zapewniając opiekę nad całym procesem realizacji zlecenia, od szkicu po dostawę na czas, wprost do rąk zadowolonego klienta.


Stowarzyszenia
Marki