close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie

Projekty UE

Axpol Trading Sp. z o. o. zrealizowała projekt w ramach Programu działań dotyczących wkładu finansowego z pobrexitowej rezerwy dostosowawczej w części przeznaczonej dla przedsiębiorców, zwanego dalej „Programem Re_Open UK” dla Działania nr 1: Wsparcie przedsiębiorstw niekorzystnie dotkniętych skutkami brexit.

Poniżej wskazujemy najważniejsze informacje odnoszące się do projektu:
Tytuł projektu
Przeciwdziałanie negatywnym skutkom brexit przez Axpol Trading Sp. z o.o. poprzez nabycie środków trwałych w postaci plotera stołowego oraz zestawu DTF.

Cel projektu
Głównym celem projektu, który wpisuje się w cel Programu Re_Open UK, było podjęcie przez Axpol Trading Sp. z o.o. działań, efektem których jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom wystąpienia Zjednoczonego Królestwa z Unii Europejskiej, które dotknęły przedsiębiorcę.

Planowane efekty Projektu
Projekt zakładał inwestycję w zakup środków trwałych w postaci: - Plotera stołowego GUNSJET GSJ-GH-UVF1016 B, który pełni funkcję wielkoformatowej drukarki do pełnokolorowego nadruku farbami UV bezpośrednio na artykułach reklamowych (DTP). - Zestawu DTF.PL Max 60, który służy do wykonywania znaczków termotransferowych dla technologii termotransferu. Oba urządzenia przyczyniły się do dywersyfikacji dotychczasowej oferty firmy, zwiększyły jego konkurencyjność, a w efekcie pozwoliły zmniejszyć negatywny wpływ brexit na przedsiębiorstwo.

Całkowita wartość Projektu
51 327,90 EUR

Kwota dofinansowania
39 410,64 EURAxpol Trading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa realizuje projektu dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020 „Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa Axpol Trading z siedzibą w Złotnikach poprzez budowę hali produkcyjnej oraz zakup nowoczesnego parku maszynowego umożliwiającego wdrożenie do oferty innowacyjnych produktów opracowanych w wyniku prac B+R”.

Celem projektu jest poprawa jakości świadczonych usług tampo- i sitodruku oraz rozszerzenie prowadzonej działalności o nowe produkty (windery, piny i puchary) i usługi (nadruk typu CMYK na ciemnych materiałach i nadruk sublimacyjny) poprzez zakup nowych maszyn, które umożliwią zautomatyzowanie procesów nanoszenia nadruku, jego suszenia oraz wyeliminowanie z użycia szkodliwych substancji do czyszczenia kubków i sit.

Głównym rezultatem projektu będzie opracowanie i wdrożenie na rynek:
•    Innowacji produktowych w postaci usługi nadruku na materiałach typu non-woven poprzez sublimację oraz torby z materiału polipropylenowego (inaczej non-woven) nadrukowanej przez sublimację
•    Innowacji procesowej w postaci chronionego głoszeniem patentowym sposobu drukowania wzorów na materiałach typu non-woven poprzez sublimację
•    Innowacji nie technologicznej w postaci nowatorskiej aplikacji B2B

Wynikiem realizacji projektu będzie poszerzenie gamy produktów oferowanych przez Axpol Trading, zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa, ekspansja na nowe rynki zbytu, wzrost zadowolenia klientów ze świadczonych usług i oferowanych produktów, wzrost przychodów firmy Axpol Trading.

Wartość projektu: 19 113 036,42 zł
Wartość dofinansowania: 3 968 668,90 złFirma AXPOL Trading realizuje obecnie projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, który obejmuje wdrożenie elektronicznego systemu B2B pomiędzy parterami handlowymi.Stowarzyszenia
Marki