close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie

ARTYKUŁY REKLAMOWE

Jako wiodący importer i dystrybutor artykułów promocyjnych w Polsce i Europie Środkowej, kompleksowo zaspokajamy potrzeby rynku BTL w zakresie reklamy upominkowej:

... wybór
Proponujemy szeroką gamę ponad 6000 artykułów reklamowych z katalogu VOYAGER, dostępnych bezpośrednio ze stanów magazynowych, z dostawą w 24-48h, w tym m.in. reklamowe zabawki pluszowe FOFCIO Promo Toys, ekskluzywne artykuły reklamowe MAURO CONTI. Na zamówienie także wiele produktów z pozostałej oferty katalogowej, z dostawą w ciągu 10-14 dni.

... znakowanie
Na miejscu świadczymy usługi znakowania przy wykorzystaniu takich metod jak: tampodruk, sitodruk, grawerowanie laserem, tłoczenie, haft komputerowy, termotransfer, nadruk full kolor. Posiadamy nowoczesne zaplecze produkcyjne, wieloletnie doświadczenie i duże moce przerobowe.

... dostawa
Zamówione produkty dostarczamy szybko i terminowo. Współpracujemy tylko z najlepszymi przewoźnikami w Polsce i na świecie. Przy zamówieniach powyżej 1000 PLN transport na terenie kraju oferujemy gratis!

... produkcja na zamówienie
Jeżeli poszukujecie Państwo czegoś specjalnego na dużą promocję to 4UniqueProduction jest najlepszym rozwiązaniem. Kompleksowo obsługujemy wielkonakładowe zamówienia specjalne. Zaplecze techniczne i bezpośrednia współpraca z wytwórcami w Azji poprzez biuro handlowe w Chinach stwarza nieograniczone możliwości.

Nie wprowadzamy ograniczeń co do minimalnej ilości zamawianych i znakowanych towarów. W zakresie dystrybucji produktów promocyjnych obsługujemy wyłącznie agencje reklamowe i odbiorców hurtowych.

Zapraszamy do współpracy!


Stowarzyszenia
Marki