close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie

BRIGHT

Kolekcja dla dynamicznych i niezależnych, ceniących sobie praktyczność i dobry wygląd, stworzona by ułatwiać podróże przez codzienność.

B’RIGHT to marka zaprojektowana w zgodzie ze środowiskiem i najnowszymi trendami.

bright-promotional-products

Uwielbiasz praktyczne i wielofunkcyjne gadżety?

Marka B’Right została stworzona by podążać z duchem czasu, proponując produkty funkcjonalne i pomysłowe rozwiązania odpowiadając na potrzeby lat ’20 XXI wieku.

W ofercie B’Right znajdziesz produkty starannie zaprojektowane pod względem designu i wykonane z materiałów naturalnych lub pochodzących z recyklingu, wszystko to w trosce o planetę i środowisko naturalne.

Ideą przyświecającą marce B’Right było stworzenie alternatyw dla dobrze znanych i funkcjonalnych gadżetów takich jak power banki, ładowarki czy okulary wyprodukowane na bazie słomy pszenicznej lub bambusa, plecaki na laptopa czy nerki z rPET (PP z recyklingu).

Produkty B’Right zostały przygotowane z myślą o świadomym stylu życia, torby bawełniane czy też worki na warzywa i owoce skutecznie pomogą ograniczyć ilość jednorazowych plastikowych opakowań.

The future is B’Right.

bright-promotional-products2


Stowarzyszenia
Marki