close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie

inne

Spółka Axpol Trading sp. z o.o. sp. k. informuje, iż Europejski System Szybkiej Wymiany Informacji o Produktach Niebezpiecznych RAPEX przekazał informację w sprawie zagrożenia spowodowanego przez zabawkę bańki mydlane V7341-05, nazwa „FL B.V.”, model „Item NO. 00857308”, nr partii: „LOT NO. 04134618” (notyfikacja RAPEX nr A12/01732/20). W przedmiotowej zabawce w wyniku badań laboratoryjnych stwierdzono obecność drobnoustrojów chorobotwórczych, które stwarzają poważne zagrożenie mikrobiologiczne dla użytkowników.

W związku z powyższym należy natychmiast wycofać z obrotu przedmiotową zabawkę oraz przekazać tą informację podmiotom, które ją nabyły.


Informujemy, że produkty zawierające elementy odblaskowe oferowane przez naszą firmę nie stanowią środków ochrony indywidualnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 21 grudnia 2005 r. (Dz. U. Nr 259, poz. 2173). Mogą się one przyczyniać do zwiększenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, jednak ich głównym przeznaczeniem jest wykorzystanie jako  znakomity nośnik reklamy.

Reklamodawca wykorzystujący w kampanii marketingowej gadżety odblaskowe kreuje pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa odpowiedzialnego i zaangażowanego społecznie (na rynku komercyjnym). Organy administracji i instytucje porządku publicznego mogą także w ten sposób wypełniać swój ustawowy obowiązek promowania wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym.

Wyjątek od powyższej zasady stanowią kamizelki odblaskowe oraz produkty określane jako „specjalistyczne”, które zostały wyprodukowane w zgodzie z Europejską Dyrektywą 89/686/EWG w sprawie zbliżania ustawodawstw Państw Członkowskich odnoszących się do środków ochrony osobistej (PPE).
Towary i ceny prezentowane w katalogach oraz na stronie internetowej mają charakter wyłącznie informacyjny, nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i mogą ulec zmianie. Ceny netto, nie zawierają podatku VAT, nie obejmują kosztów znakowania i transportu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen oraz różnic w odcieniach kolorystycznych i szczegółach produktów. Transport: warunki dostępne na żądanie. Wszystkie nadruki wykonane na produktach mają jedynie charakter pokazowy i informacyjny. Wielkości, kolory i techniki znakowania produktów mogą się nieznacznie różnić od produktów rzeczywistych.


Stowarzyszenia
Marki